Manhart pristato naują BMW M4 MH4 550 automobilį lenktynių trasai

,,Bolidas MH4 550“  jau yra pasirengęs nustebinti lenktynių  mėgėjus ir atsiskleisti sportinėje trasoje. 

Speciali versija BMW4 kupė, parengta prieš dvejus metus, pavadinta ,,Manhart MH4 550“, buvo atnaujinta, kad priartėtų prie tikro lenktyninio automobilio. Vokietijos automobilių pertvarkymo studija spaudai pristatė išsamią informaciją apie automobilio savybių tobulinimus.  


Atnaujinta MH4 550 versija turi nepakitusį našumo lygį. Po automobilio variklio dangčiu yra 3L v8 variklis su turbo kompresoriumi S55, kuris siekia 550 arklio galių ir 820 Nm sukimo momento. Palyginus su gamykline versija, automobilis turi „Eventuri“ anglies įsiurbimo sistemą, vamzdyną be katalizatoriaus ir firminį „Manhart“ išmetimą, užtikrinantį unikalų garsą. Galios padidinimas siekia 119 AG.

BMW M4 MH4 550 automobilio pakaba pažeminta koiloverių pagalba. Išorėje matomas priekinis skirstytuvas iš M‘Performance“, pagamintas iš anglies pluošto, kaip ir „Manhart“ variklio dangtis. O spoileris, primontuotas ant bagažinės dangčio, pagerina automobilio valdymą važiuojant dideliu greičiu. 


Korpuso standumas ir vairuotojo saugumas buvo patobulinti įrengus raudonus apsauginius lankus. Taip pat automobilio priekyje įrengtos dvi sportinės odinės Recaro kėdės. Galinės sėdynės buvo išimtos automobilio svoriui sumažinti. Vairuotojui įrengtas naujas vairas su indikatoriais patogesniam pavarų perjungimui ir Awron ekranas, kuriame galima matyti variklio parametrus ir visą automobilio sistemą.

Remiantis YouTube įkeltu vaizdo įrašu, tokio modelio automobiliai buvo pagaminti tik penki. Atsižvelgiant į jų kainas, šio modelio automobiliai ne visiems yra prieinami.Komentarai