Mercedes-AMG paruošė tikrą lenktynių trasos viesulą

Tobias Moers, Mercedes-AMG vadovas, teigia, kad ,,AMG GT 4-Door Coupe”- tai nėra ,,CLS” modelio kėbulo pakeitimas.

Naujasis ,, Mercedes - AMG” modelis yra šiek tiek sumaištį keliantis pasiūlymas. 

2018 metų pavasarį Ženevos automobilių parodoje ,,Mercedes-Benz” modelių versijas kuriantis ,,Daimler” padalinys ,,AMG” visuomenei pristatė  ,,Porche Panamera”- išskirtinės išvaizdos konkurentą ,,Mercedes - AMG” keturdurį GT. Šis modelis buvo patobulintas remiantis pirmojo ,,AMG” – ,,SLS AMG” - modelio pagrindu.  

Vartotojai susidomėjo, kodėl Mercedes-AMG susikūrė naują keturdurį kupė automobilį, kai jau yra pagamintas  CLS, keturduris kupė modelis? AMG vadovas Tobias Moers automobilių parodoje Niujorke paaiškino, kad pagrindinis įmonės sėkmės faktorius yra kliento poreikų patenkinimas. Naujas ir modernus ,,Mecedes – AMG” keturduris kupė – tai būtent tai, ko pageidauja klientai. 
 

,,Mes pastebėjome, kad, jei C63 ir E63 klientai ieškotų naujesnio lygio automobilių, mes neturėtume, ką jiems pasiūlyti”, - kalbėjo T. Moersas. ,,Daugumai ,,Mecedes” automobilio mėgėjų “CLS” buvo ne visai tai, ko jie norėjo ir tikėjosi rasti rinkoje, dėl to mes praradome dalį klientų, kurie jau pradėjo dairytis kitų prekės ženklų automobilių, tikėdamiesi pateisinti savo lūkesčius”. Nors Tobias Moersas neatskleidė nei vieno iš tų prekės ženklų pavadinimų, tačiau yra akivaizdu, kad “AMG” paruošė konkurentą cross-town Porche automobiliui. Taigi pagaliau į pasaulio kelius išriedės naujos kartos keturduris “GT” sportinis automobilis ir vartotojai galės išbandyti naująjį galingą ,,Mercedes AMG” modelį.Keturduris “AMG” yra pagamintas pagal Mercedes modulinę sedano platformą, naudojant E 63 universalo bazę. Tačiau, nepaisant to, kad keturdurio “GT” kėbulas labai skiriasi nuo kitų “Mercedes” sedanų. Naujos kartos Mercedes sedanas pasižymi modernia ir agresyvia sportinio automobilio išvaizda. ,,Slim Multibeam” šviesos diodai,  Flagmanui būdingos radiatoriaus grotelės ir lygios linijos tik dar labiau pabrėžia šio ,,AMG” modelio  išskirtinį stilių.“AMG” kampanija sukūrė naują itin standų GT keturdurio kėbulą: tiek priekyje, tiek gale yra pakeisti rėmai. Galima teigti, kad ši 63 S forma, ,,GT-4door”, yra galingiausias užbet kurį kitą  “AMG” modelį, kadangi išspaudžia 630 arklio galių iš 4.0 litrų (twinturbo) v8 variklio ir išsibegėja iš vietos iki 100 km/h per 3,2 sekundes. Maksimalus greitis siekia 315 km/h.

Iš esmės, šio modelio variklis yra toks pats, kaip ir 577 AG GT R formoje, bet degimo santykis  ir aušinimo sistema buvo pakeisti, siekiant suteikti vairuotojui galimybę išspausti daugiau galios trasoje.Į klausimą: ,,Ar pamatysime dar galingesnį AGM su 630 AG galios ir v8 varikliu modelį?” Tobias Moersas atsakė: ,,Palaukite”.
Tobias Moersas atkreipė dėmesį, į tai, kad vartotojai greitai pajus, jog ,,Mercedes AMG” tai nėra tik modifikuotas CLS modelis, o  tai tikras lenktynių trasos ,,viesulas”. Komentarai