Naujasis RAV4 – stilius ir patogumas

Koncerno „Toyota‘‘ gamintojai pristatato naujos kartos modernų miesto visureigį RAV4, kuris oficialiai buvo pristatytas kovo 28d. Niujorko tarptautinėje automobilų parodoje. Novatoriško automobilio pardavimai Europoje startuos  jau 2018 metų pabaigoje. 


Naujasis RAV4 automobilis yra pagamintas pagal Toyota TNGA modelį. Šią važiuoklę jau naudoja Camry, C-HR ir Prius modeliai. Krosoveris pasižymi geresnėmis dinaminėmis ir saugumo savybėmis, kurias užtikrina naujoji hibridinė sistema, išmani įranga bei panoraminio vaizdo monitorius.

Nepriekaištingą kokybę naujajam  RAV4 užtikrina modernus, erdvus ir prabangus salonas. Pirkėjus RAV4 salonas nustebina aukštos kokybės apdaila, intuityviai valdoma, modernia  didelės raiškos multimedijos sistema su 7 coliu jutikliniu ekranu, Bluetooth sistema ir iPod jungtimi.
Naujos kartos hibridinis RAV4 gali laisvai konkuruoti su kitais tos pačios klasės automobilių gamintojais. ,,Toyotos“  RAV4 hibridinę sistemą sudaro 2,5l. benzininis variklis, veikiantis Atkinsono ciklu, bei elektrinis motoras. O tai ne tik suteikia paildomos galios, bet taip pat mažina kuro sąnaudas. 

Hibridinio ,,Toyota“ RAV4 galia  197 AG ir 206 Nm – tai 1615 kg sveriančiam SUV leidžia būti gana dinamišku, o įsibėgėja iki 100 km/h per 8,3 sek. Variklis veikia 8 greičių automatine visų varančiųjų ratų sistema, kuri leidžia atjungtį galinę ašį degalų taupimui. ,,Toyota“  RAV4 automobilio ilgis ir plotis, palyginus su jo pirmine versija, šiek tiek sumažėjo: atitinkamai 4594 ir 1854 mm.  Tačiau ratų bazės dydis padidėjo iki 2689 mm. Naujovės dizainas pagamintas pagal „FT-AC“ stiliaus konceptą, pristatyto automobilių parodoje Los Andžele 2017 metais.

Komentarai