ONIX.LT – JŪSŲ PRANAŠUMO SIMBOLIS

Šiuolaikinėje postindustrinėje visuomenėje, kuriai kasdien siūloma įvairialypė informacija, poreikių realizavimo sistemoje atsirado tokia kryptis kaip „Virtuali skelbimų lenta“. Dabar viskas, ko reikia skelbimų pateikimui, tai jūsų išmanusis įrenginys, prie kurio yra prijungtas internetas. Daugiau nebereikia ieškoti legalios vietos savo skelbimams ir rizikuoti gauti baudą už „vandalizmą“. Mūsų virtuali skelbimų lenta Onix.lt yra nebrangi ir teisėta vieta jūsų reklamai.

Kas gi yra Onix.lt ? Viskas yra paprasčiau nei atrodo, Onix.lt - tai moderni skelbimų sistema, kurioje vartotojai gali nemokamai arba už tam tikrą mokestį publikuoti ivairių rūšių transporto priemones ir jų detales. Mūsų sistemos tikslas užtikrinti naują automobilių ir jų atsarginių dalių pardavimų ir pirkimų lygį Lietuvoje. Atsižvelgdami į kiekvieno kliento norus, mūsų sistema jums suteikia platų transporto priemonių asortimentą, galimybę parduoti ir pirkti automobilius, motociklus, sunkvežimius, specialią techniką, autobusus, priekabas, vandens transportą, mobilius namelius, oro transportą ir atsargines transporto dalis. Norėdami išsaugoti savo klientų pasitikėjimą ir lojalumą, užtikriname prekių kokybę, bei greitą ir saugų pardavimą.


Kiekvienas vartotojas, publikuodamas naują skelbimą, pasirenka mokamos arba  nemokamos publikacijos paslaugą, remiantis kiekvienos iš jų teigiamais ir neigiamais aspektais. Nemokami skelbimai, kaip žinia, daugiausiai paklausos turinti paslauga, nereikalaujanti papildomų mokesčių. Pasirinkdami tokio tipo skelbimų publikacijos paslaugą, vartotojas nieko neprarasdamas, gali stebėti ir kontroliuoti savo skelbimus. Nepaisant to, ši nemokama paslauga turi tam tikrų trūkumų. Pagrindinis nemokamų publikacijų trūkumas, tai ,dėl lentoje naujai atsirandančių skelbimų , pastovus kritimas į apačią. Tiesiogine prasme, per parą jūsų skelbimas gali nukristi iš TOP į apačią, kur, neabejotinai, peržiūrų skaičius vis mažės. Vienintelė išeitis iš tokios padėties, tai skelbimo pakartotinas persiuntimas socialiniuose tinkluose, kol bus vėl surinktas pakankamas peržiūrų skaičius, skelbimo perkėlimui į viršų.


Kitas dalykas, tai skelbimų publikacijos mokama paslauga. Mokamas skelbimas turi, neabejotinai, daugiau privalumų, nei nemokamas. Visų pirma, vieta TOP‘e – skelbimas bus viršuje tiek laiko, kiek apmokės vartotojas. Antra, jūsų skelbimas gali būti „Karštų naujienų“ skyriuje – t.y. skelbimas, kuris visą laiką bus ryškiai matomas kitiems vartotjams arba sveteinės svečiams, net kitų skelbimų peržiūros metu.  Trečia, neabejotinai tokie skelbimai sulaukia daugiausiai dėmesio ir galiausiai pateisina jų autoriaus lūkesčius: pritraukia potencialų pirkėją.

Komentarai