Volkswagen Cross Touran, 2.0 l., Mikroautobusas AID1835

Kaina: 10 900

Žymės Iškelti skelbimą

Aprašymas

Parduodamas VW TOURAN, kuris 2011-10 naujas buvo pirktas LIETUVOJE, iš MOLLER AUTO salono. Rida 158200 km ir ji TIKRA - NESUKLASTOTA! Automobilis NEBUVO DAUŽTAS, labai gero stovio, visada laiku aptarnautas laikantis gamintojo nustatytų reikalavimų ir TIK oficialaus atstovo sevise. Paskutinis aptarnavimas atliktas 2017 metų vasario mėn. prie 138000 km, todėl kitą aptarnavimą reikės atlikti po beveik 10000 km ridos. Viskas veikia ir funkcionuoja, nėra jokių techninių gedimų ar defektų. Automobilis parduodamas su apynaujom Michelin žieminėm padangom.

Komplektacija: lengvo lydinio ratlankiai, dviejų zonų klimato kontrolė, 4 saugos oro pagalvės ir 2 saugos oro užuolaidos, sistema prieš šoninį slydimą, antiprabuksavimo sistema, stabilumo kontrolės sistema, elektra valdomi langai ir veidrodėliai, šildomos sėdynės, šildomi šoniniai veidrodėliai, automatiniai šviesų ir lietaus davikliai, priekiniai rūko žibintai, priekinių žibintų apiplovimas, autopilotas, parkvimosi davikliai, LCD ekranas ir t.t. Antra eilė sėdynių suskirstyta į tris lygias atskiras dalis, todėl sėdėti, net ir trims, labai patogu (kitaip nei daugumoj kitų modelių). Taip pat, galinės sėdynės stumdomos ir atlenkiamos atskiromis dalimis, todėl galima persivežti didesnį krovinį. Gale sėdintiems yra skirti du atlenkiami staliukai. Automobilio salone ir bagažinėje yra daug patogių daiktadėžių. Papildomai sumontuotas originalus nuimamas, su užraktu, tempimo kablys.

Valstybiniai numeriai pakeisti.

Nepasididžiuokite ir paskirkite laiko šio automobilio apžiūrai, paprastai automobilio privalumai ryškiausiai matomi gyvai, o derybos akis į akį daug produktyvesnes.